Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Oferta

demontaż samochodówNasza firma oferuje szeroki wachlarz usług - oprócz złomowania, które jest najważniejszym filarem Naszej działalności, znajdziecie Państwo usługi takie, jak: profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo. A także, demontaż samochodów i fachową pomoc drogową.

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów dysponujemy w pełni wyposażoną technologicznie stacją demontażu i złomowania samochodów. Wszelkie procesy złomowania odbywają się w pełni w trosce o środowisko, zgodnie ze standardami ekologicznymi i recyklingowymi. Oferujemy gotówkę za pojazd w każdym stanie - uszkodzone, sprawne, spalone, powypadkowe od razu na miejscu, również jesteśmy w stanie odebrać samochód od Klienta. Złomowanie pojazdów odbywa się sprawnie i bez wielu, skomplikowanych formalności.

DEMONTAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Swoim Klientom, oferujemy również nowe i używane części do różnych typów i marek samochodów. Posiadamy liczne części oryginalne do pojazdów, które oferujemy w dobrych, konkurencyjnych cenach. Zamówienia części można dokonywać osobiście, bądź drogą telefoniczną. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wszechstronną pomoc. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra, udzieli Państwu wszystkich niezbędnych wskazówek i zapewni fachową pomoc na każdym etapie obsługi klienta i sprzedaży.

PROFESJONALNA POMOC DROGOWA

Klientom, którym przydarzył się nieszczęśliwy wypadek, bądź pojazd odmówił posłuszeństwa w trakcie podróży i nie tylko oferujemy profesjonalną pomoc drogową. Posiadamy specjalistyczny sprzęt - auto lawety do transportu uszkodzonych pojazdów. W razie potrzeby odholujemy samochód w regoinie powiatu tarnowskiego, a nawet dalej jeśli będzie taka potrzeban. Klient jest naszym priorytetem.