Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Złomowanie samochodów

Jesteśmy przedsiębiorstwem z bardzo mocnymi korzeniami w zakresie techniki złomowania pojazdów. Naszym priorytetem jest Klient i jego samochód. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, tak aby dopasować się jak najlepiej do potrzeb Klienta - odbierzemy Twoje auto i zezłomujemy je na miejscu. Szybko i sprawnie.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz rzetelnie wykonane złomowanie samochodów, zgodnie z ustawą recyklingową, w trosce o środowisko.

Nasza stacja demontażu pojazdów mieści się w Ilkowicach koło Tarnowa, przy ulicy św. Floriana 1.

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW  

W dniu 24.01.2007r. firma F.H.U. INTERCONTINENTAL decyzją Wojewody Małopolskiego nr SR.XI.AG.6620-27-06 uzyskała pozwolenie na wytwarzanie odpadów w związku z prowadzeniem stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji. 

 

Dokumenty potrzebne do zezłomowania pojazdu:

  • Dowód Rejestracyjny - w przypadku braku dowodu potrzebne jest zaświadczenie
    z wydziału komunikacji 

  • Karta Pojazdu- jeżeli została wydana

  • Aktualne Ubezpieczenie

  • Tablice Rejestracyjne - przynajmniej jedna

 

Jeżeli pojazd jest zarejestrowany na dwóch właścicieli, to obydwoje powinni być obecni przy złomowaniu pojazdu. Istnieje możliwość zezłomowania pojazdu przez jednego z właścicieli, pod warunkiem przedstawienia pisemnego upoważnienia współwłaściciela. Pojazd może być również zezłomowany przez osobę trzecią, jeśli posiada pisemnie upoważnienie właściciela (właścicieli). Jeśli pojazd nie został przerejestrowany po zakupie, wymagane są faktury VAT lub inne dokumenty potwierdzające własność pojazdu.

Po zezłomowaniu pojazdu jego właściciel otrzymuje:

  • Unieważnione: dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i tablice rejestracyjne

  • Zaświadczenie o demontażu pojazdu

     

Z takim kompletem dokumentów i ważnym ubezpieczeniem OC należy zgłosić się z ciągu 30 dni do Wydziału Komunikacji organu wydającego dowód rejestracyjny.