Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

O firmie

Nasza firma powstała ponad 40 lat temu. Jesteśmy ekipą fachowców, którzy jak nikt znają się na złomowaniu pojazdów, zgodnie z ustawą recyklingową. Posiadamy uprawnienia do wykonywania czynności związanych ze złomowaniem pojazdów. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Nasza firma mieści się w Ilkowicach, przy ulicy św. Floriana 1.

Główną działalnością naszej firmy jest złomowanie samochodów, dzięki licznym pozwoleniom, Nasi Klienci już nie muszą się martwić o to co się stanie z ich wysłużonym, startym samochodem. W szybkim czasie mogą cieszyć nowymi samochodami, bo pieniądze za złomowane pojazdy wypłacamy szybko i bez zbędnych formalności. Stawiamy na profesjonalną i fachowa obsługę.

Działamy na terenie Tarnowa i okolic, głównie Żabno i Dąbrowa Tarnowska. Swoje usługi świadczymy na rynku lokalnym. Nie mamy problemu z tym, aby dojechać do Klienta, ponieważ dysponujemy specjalna lawetą, która może odebrać samochód w każdym stanie. Nawet najgorszy, powypadkowy stan techniczny nam nie straszny.

Intercontinental

Stacja demontażu samochodów